iletisim_formu

Acil Gönderimler için Uçak Kargo

Acil Gönderimler için Uçak Kargo

Uçak kargo, acil göndermeniz gereken kargolarınızın şehir dışına yapılan hızlı bir teslimatıdır. Normal bir kargonun yaklaşık kırk sekiz saatte yaptığı teslimatı uçak kargo ile yirmi dört saatten az bir süreye düşürebilirsiniz. Adresinizden kargolar hiçbir ücret talep edilmeden alınır ve alıcıya ulaştırılır. Niçin uçak kargo tercih edilmelidir? Uçak kargo yapılan en hızlı ve en güvenilir nakliye […]

27 Ağustos 2016 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Uçak kargo, acil göndermeniz gereken kargolarınızın şehir dışına yapılan hızlı bir teslimatıdır. Normal bir kargonun yaklaşık kırk sekiz saatte yaptığı teslimatı uçak kargo ile yirmi dört saatten az bir süreye düşürebilirsiniz. Adresinizden kargolar hiçbir ücret talep edilmeden alınır ve alıcıya ulaştırılır.

Niçin uçak kargo tercih edilmelidir? Uçak kargo yapılan en hızlı ve en güvenilir nakliye şeklidir. Sakın çok fazla bir maliyeti olduğunu düşünmeyin. Oldukça ekonomik fiyatlara şirket ve bireysel işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ve sadece yurt içiyle sınırlı değil. Dünyanın dört bir tarafına kargolarınız kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Zamanınız sizin için çok mu önemli, beklemek istemiyor musunuz, kargonuzun başına bir şeyin gelmesinden mi endişe ediyorsunuz? O zaman sizin için en güvenilir ve en hızlı yol uçak kargo. Bu hizmete her daim, yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz. Bir hediye, bir eşya veyahut bir belge hiç fark etmez. Bütün ihtiyaç ve gereksinimlerinizi Çin’den tutun da New York’a kadar dünyanın dört bir yanına belki gelecekte uzaya kadar, en kısa ve en güvenilir şekilde huzurla gönderebilirsiniz.

iata-hava-kargo-acentesi

Sizlerin de bildiği gibi havacılık sektörü kara, deniz, demiryolu ulaşımına nazaran en güvenilir yol, peki siz bu güvenilirlikten niye faydalanmayasınız? Sizin için çok önemli veyahut kıymeti biçilemeyecek eşyaları daha güvenilir yollardan ulaştırmak istemez misiniz? Öyleyse havacılık sektöründeki uçak kargo hizmeti tam size göre.

Kargo Uçak Kiralama İle Zaman Kazanın

Karayolları ile yapılan kargo gönderimlerinde uzun süren yolculuklar veya zamanında teslim edilemeyen gönderilerin yarattığı aksaklıklarla karşılaşılabilir. Ayrıca karayolu kargo taşımacılığı pek çok ürünün taşınmasına sınırlama getirmektedir. Kargo uçak kiralama ile dilediğiniz gönderiyi hangi ağırlıkta ve büyüklükte olursa olsun zamanında ulaşmasını ve istediğiniz yere taşıtabilmeniz mümkündür. Kargo uçaklar artık günümüzde zamanın paradan daha değerli olduğunu fark eden insanlar için vazgeçilmez olmuştur.

Kargolarınız daha hızlı, daha güvenilir, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara ulaştırmanın adı, uçak kargo. Sizin için önemli bir gün mü? Değer verdiğiniz insanları örneğin sevgilinizin veyahut anne babanızın ya da en yakın arkadaşınızın doğum günü mü? Bir hediye göndermek mi istiyorsunuz? Ve vakit çok az, ne alacağınıza bir türlü karar veremediniz mi? Sonunda ne yapıp ne edip kalplerini kazanacağınız bir hediyede karar kıldınız ve saatler tükenmiş, hediyeyi ulaştırmak istiyorsunuz. İşte o an yardımınıza uça kargo yetişecektir. Hediyenizi en kısa sürede, en güvenilir şekilde sevdiklerinize ulaştıracaktır.

Siz de uygun fiyatlarla, kıymet biçtiğiniz değerli eşyalarınızı en güvenilir ve en kısa sürede ulaştırmak istemez misiniz?

uçak kargo firmaları

Detaylı Bilgi: http://www.ucak-kargo.com/kargo-ucak-kiralama.html

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ucak-kargo.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
avakado fidanı
Celebrities