Home / Eğitim / Ankara Arapça Kursu

Ankara Arapça Kursu

Eğitim sektörü içerisinde değerlendirilebilecek olan yabancı dil eğitimi oldukça önemli bir başlık. Dünyanın küreselleşmesi ile birlikte kültürlerarası etkileşimlerin arttığı günümüzde yabancı dil eğitiminin yaygınlaştığını görebiliriz.

Yabancı dil eğitimi ciddiyet ve yüksek disiplin gerektiren bir eğitim başlığıdır. Avrupa’da oldukça iyi bir aşamada olan ve çoğunlukla başarılı sonuçların yer aldığı yabancı dil eğitimi Türkiye’de ise istenilen düzeyde değildir. Bu durumun nedeni olarak geçmişte verilen kalitesiz eğitimler olabilir. Bireylerin bu eğitimler çerçevesinde düşünerek olumsuz yargılara sahip olmaları nedeniyle yabancı dil eğitimini önemsiyor olsalar da ilk adımı atamadıkları görülüyor.

3bilgi Eğitim Kurumları, yabancı dil eğitimi alanında uzman bir kadroya sahip. Arapça Kursu eğitimi düşünen bireyler için doğru bir tercih olabilecek Arapça Kursu Ankara, sizlere farklı kültürleri tanıma seçeneği sunuyor. Belli bir süre zarfı içerisinde öğrenebileceğiniz Arapça dili, dünyanın 60 ülkesinde konuşuluyor. Bu açıdan bakıldığında Arapçanın akademik kariyerinize ve kültürünüze önemli bir katkısı bulunacaktır. Ayrıca Türkiye’de Arapça bilmenin ne kadar değerli bir kabiliyet olduğunu unutmayın. İş başvurularınız esnasında olumlu etki edebilecek seçenek olarak gösterilebilir.

3bilgi Eğitim Kurumları ile kaliteli bir Arapça dil eğitimi almak ister misiniz? Sizlere birçok konuda avantajlar sunan Arapça Kursu Ankara, uzman kadrosu ile belli bir eğitim sistematiği uyguluyor. Arapça dili seviyenize göre bir başlangıç eğitimi sunan ve belli bir süre zarfında Arapça kabiliyetinizi ilerletebileceğiniz bu hizmeti kaliteli bir şekilde edinebilirsiniz. Arapça dil eğitiminde tercih edebileceğiniz 3bilgi Eğitim Kurumları sizlere;

  • Başlangıç-1 (60 saat) ve Başlangıç-2 (60 saat) şeklinde toplam 120 saatlik eğitim sunuyor.
  • Kursun bitmesi itibariyle Arapça okuma, yazma, konuşma ve anlama şeklinde 4 farklı yetkinliğe sahip oluyorsunuz.
  • 3bilgi Eğitim Kurumları, sizlere esnek ödeme koşulları sunuyor. Ödemelerinizi kredi kartı ya da elden taksit seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tecrübeli bir öğretmen kadrosuna sahip olan kurumumuz profesyonel eğitim hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.
  • Eğitim aldığınız öğretmenden memnun kalmazsanız öğretmen değiştirme hakkına sahip bulunuyorsunuz.
  • 3bilgi Eğitim Kurumları tarafından verilen bir eğitim programına dahil olduğunuz takdirde kurumumuz tarafından %15’lik bir indirim çekine sahip oluyorsunuz.

3bilgi Eğitim Kurumları, Arapça dili eğitimlerini 15 kişilik kontenjanlara sahip sınıflarda gerçekleştiriyor. Erken kayıt avantajlarından yararlanmak istiyorsanız Şubat-Mart dönemi için kayıt yaptırabilir ve Arapça dil eğitimi için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Arapça dil eğitimi ile var olan hedeflerinizin de ötesine ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

ÖSYM’den ‘YGS’ açıklaması

ÖSYM, 13 Mart 2016 Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) ilişkin önemli bir açıklamada bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir