iletisim_formu

Bir Evim Olsun

Bir Evim Olsun

  Herkes ister; hatta kimileri uzun yıllar içten içe hep hayalini kurar; “Bir evim olsun diye” Bir ev sahibi olmak yaşamsal bir gerekliliktir. Bunun da ötesinde barınma ihtiyacı insanın en temel ihtiyacıdır. Bir evde oturabilmek için o evi kiralamak ve satın almak gibi iki seçenek var. Kiracı olmak eğer geçici bir süre, geçici olarak yaşanacak […]

20 Kasım 2016 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Herkes ister; hatta kimileri uzun yıllar içten içe hep hayalini kurar; “Bir evim olsun diye” Bir ev sahibi olmak yaşamsal bir gerekliliktir. Bunun da ötesinde barınma ihtiyacı insanın en temel ihtiyacıdır. Bir evde oturabilmek için o evi kiralamak ve satın almak gibi iki seçenek var. Kiracı olmak eğer geçici bir süre, geçici olarak yaşanacak bir yerde konut sorunu için seçilen geçici bir çözümse bunda bir sıkıntı yok. Ancak birçok aile kiracı olarak yaşamanın da süresinin haklı olarak bir yerde dolmasını ister. Kısacası herkes bir ev sahibi olmak ister. Ama nasıl? Bu soruya çözüm sunacak adres olan Emlak Sergisi’nde yer alan binlerce satılık ev ilanına  buradan ulaşabilirsiniz.

Emlak Sergisi sadece satılık, kiralık olan her türlü gayrimenkul ilanının sıralandığı bir site değil. Emlak sektörüne yön veren site “Bir Evim Olsun” diyenlerin, kiracılık defterini kapatmak isteyenlerin imdadına koşuyor. Ev almanın yeni bir yolunu sunan site Türkiye’nin her yerinde herkese ev sahibi olma imkânı tanıyor. Emlak Sergisi’nin bu projesinin adı Birevim. Birevim sistemi temel olarak ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlayan bir sistem. Bu sistemin avantajlarından biraz bahsedelim. Birevim’de ev sahibi olmak isteyenler faiz, vade farkı gibi farklar ödemiyor. Peşinat veya ara ödeme zorunluluğu yok. Tüketici tarafından belirlenecek olan ev taksitlerinin süresi 10 yılı da aşabiliyor. Yani Birevim’de taksit miktarını ve süresini tüketici belirliyor.  Birevim’de tüketiciler sadece satın aldıkları evin bedelini ödüyor. Üstelik bu sistemle Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olmak mümkün. Bunun için yapılması gereken Emlak Sergisi sitesine girerek gerekli formu doldurmak, ya da 444 23 53 numaralı telefonu aramak olacak. Bundan sonraki süreçte adım adım ev sahibi olmak mümkün.

Ev sahibi olma süreci şüphesiz ince düşünmeyi, taşınmayı gerektiren bir süreçtir. İşte bu süreçte tüketiciye uzanan yardım elidir diyebiliriz Emlak Sergisi için. Türkiye’de bir ilke imza atan Emlak Sergisi kiracılara, ev sahibi olmak isteyenlere ya da yatırım amaçlı yeni bir ev almak isteyenlere cazip bir fırsat sunuyor.

loft-daire

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
avakado fidanı
Celebrities