Home / Haberler / Kız Çocuklarını Fuhuşa Sürekleyen Sanığa Rekor Ceza

Kız Çocuklarını Fuhuşa Sürekleyen Sanığa Rekor Ceza

Kız Çocuklarını Fuhuşa Sürekleyen Sanığa Rekor Ceza
Adana’da Facebook’tan kendisini kız olarak tanıtıp kandırdığı çocukları fuhuş batağına sürükleyen sanık 39 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Adana’da , sosyal paylaşım sitesi üzerinden tanıştığı kız çocuklarını kandırıp daha daha sonra fuhuşa sürüklediği amaçlı 39 yıl 3 ay hapis cezası alan bir birey yakalandı .

KIZ TAKLİDİ YAPARAK TUZAĞA DÜŞÜRDÜ

Olay , Seyhan ilçesinin Gürselpaşa mahallesinde meydana geldi . İddiaya göre , Sonay lakaplı Oğuz M . , 5 yıl önce sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan kendisini kız olarak tanıtıp kız çocuklarını kandırdığı , telefonda konuşurken kız taklidi yaparak çocukları fuhuşa düşürdüğü belirlenerek polis tarafından yakalandı .

39 YıL HAPSE ÇARPTIRILDI

Oğuz M . , 9 . Ağır Ceza Mahkemesinde ” Bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek veya fuhuş yaptırmak , aracılık etmek ve yer temin etmek , 18 yaşını doldurmamış kişilere karşı insan ticareti , suç işlemek amaçlı kurulan örgüte aza ” olmak suçlarından yargılanmaya başlandı . Mahkeme tutuksuz yargılanan Oğuz M . ‘yi 39 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırınca ile ilgili yakalama kararı çıkarıldı .

YANGIN MERDİVENİNDEN KAÇIYORDU

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro Amirliği ekipleri , bu karar üzerine Oğuz M . ‘yi aramaya başladı . Polis şahsın , Gürselpaşa mahallesinde olduğunu öğrenerek ameliyat başlattı . Oğuz M’nin bulunduğu 14 . kata çıkan polis kapıyı çaldı ancak açan olmadı . Çevre güvenliğini alan polis yangın merdiveninden bir bireyin kaçtığını gördü . Bunun üzerine yangın merdivenine giden polis şahsı burada yakaladı . Emniyete getirilen Oğuz M . , adliyeye oradan da cezaevine götürüldü .

About admin

Check Also

IŞİD, Viyana’dan Kaçıp Gelen Kızları Çekiçle Öldürdü!

IŞİD pkk örgütüne teşrif etmek amacıyla geçen sene , Nisan ayı içinde Avusturya’nın başkenti Viyana’daki ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir