iletisim_formu

Kredi Çekmeden Önce Hesabını Bilmek

Kredi Çekmeden Önce Hesabını Bilmek

  Hepimiz hayatımızın belirli dönemlerinde çeşitli ihtiyaçlarımız için kredi kullanma gereği hissederiz. Bunun için kredi sağlayan birçok finansal kuruluş olduğundan bizim için en uygun olanı hangisi ise onu seçip onunla çalışmak isteriz.  Ancak hayat şartları ve iş yoğunluğu gibi sebeplerle tek tek bankaları dolaşıp kredileri hakkında fiyat almak oldukça zor bir durumdur. Günümüzde bunun için […]

27 Ağustos 2016 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Hepimiz hayatımızın belirli dönemlerinde çeşitli ihtiyaçlarımız için kredi kullanma gereği hissederiz. Bunun için kredi sağlayan birçok finansal kuruluş olduğundan bizim için en uygun olanı hangisi ise onu seçip onunla çalışmak isteriz.  Ancak hayat şartları ve iş yoğunluğu gibi sebeplerle tek tek bankaları dolaşıp kredileri hakkında fiyat almak oldukça zor bir durumdur.

Günümüzde bunun için endişelenmemize gerek yok. Çünkü bankaların internet siteleri üzerinden, banka şubelerine gitmeden fiyat alabiliyor daha doğrusu hesaplama yaptırabiliyoruz. Ancak bu da bazen net tabloyu görmemize engel olabiliyor. Bize gereken, ihtiyacımız olan kredinin en uygunu hangi bankada bize listeleyebilecek ve uygun bankayı bulunca hesaplama yapabileceğimiz bir internet sitesi. Bunun için yapmamız gereken Kredidenizi’nin internet sitesine girerek ihtiyacımız olan krediyle ilgili işlem yapmak. Kredidenizi hesaplama araçlarına buradan ulaşmak mümkün.

Kredidenizi sayfasından öncelikle ihtiyacımız hangi konuyla ilgiliyse onu seçiyoruz. Yani ihtiyaç kredisine mi ihtiyacımız var yoksa konut kredisi mi kullanmak istiyoruz veya firmamız var ve nakit ihtiyacını mı karşılamak istiyoruz bununla ilgili sekmeyi seçiyoruz. İhtiyacımız olan kredi türünü seçtikten sonra ne kadar krediye ihtiyacımız varsa bu tutarı giriyoruz. Kredi tutarının da girişini yaptıktan sonra hemen krediyi ne kadar vadede geri ödeyeceksek onu seçip, faiz oranını da girdikten sonra  “Hesapla” butonuna tıklamak yeterli oluyor. Sistem bize aylık ödeyeceğimiz taksit tutarını, vade bitiminde toplam olarak geri ödeme miktarının ne olduğunu hesaplıyor. Kredidenizi sitesinin bizim için yaptıkları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Hemen bu hesaplamaların altında bizim için en uygun bankaları bulup listesini çıkartıyor. Yani bizim için uygun bankaları öneriyor. Bizde bunlar arasında kendimize ve bütçemize en uygun bankayı bulup seçiyoruz.

Uygun bankaya karar verdikten sonra ilgili bankanın isminin yanında bulunan hemen başvur linkine tıklıyoruz. Sistem biz artık hangi bankaya karar verdiysek o bankanın resmi internet sitesine yönlendiriyor ve buradan online olarak krediye başvurusu yapabilmemizi sağlıyor. Artık olayın bundan sonrası banka ve bizim aramızda gelişiyor. Kredideniz, hem krediyi hesaplatmamızda hem de uygun bulduğumuz banka ile iletişime geçmemizde kolaylık sağlıyor. En güncel ve uygun kredi oranlarını buradan takip ederek fırsatları yakalayabiliriz.

kredi-cekme

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
avakado fidanı
Celebrities