Home / Eğitim / Malta Dil Okulları ile Tatil ve İngilizce

Malta Dil Okulları ile Tatil ve İngilizce

 

Malta adası, Akdeniz’in ortasında bulunan bir adadır ve geçmişte İngiliz sömürgesi altında olduğu için ana dili İngilizcedir. Bu ülkeye kolay vize alınabilmesi de, tercih edilme sebeplerindendir. Ülkede merkezi İngiltere’de bulunan pek çok dil okulu hizmet vermektedir. Ancak ülkedeki diğer dil okulları da en az bu okullar kadar iyidir. Okulların neredeyse tüm öğretmenleri İngiliz’dir. En büyük avantajlarından biri ülke halkı ve sınıfta bulunan arkadaşlarınızla İngilizce konuşarak, pratiğinizi geliştirme imkanına sahip olabilmenizdir. Malta Dil Okulları , diğer dil okullarına nazaran fiyat bakımından daha avantajlı olmasını sağlamaktadır.

Malta Turistik Bir Yer Olması Açısından Da Tercih Edilmektedir

Malta, yılın dört mevsimi soğuk olmayan ve yazın çok uzun sürdüğü bir ülkedir. Bu özelliklerinden dolayı turistler tarafından da tercih edilen tatil beldelerindendir. Ülkede bu kadar çok turistin olması, burada öğrenim gören öğrencilerin pratik yapabilmesi açısından yararlıdır. Özellikle yaz aylarında iğne atılsa yere düşmeyecek bir yoğunluk yaşanan adanın, ekonomisini canlandıran etkenlerden biri de dil okulları dır. Her yıl Avrupa’dan pek çok öğrenci dil öğrenmek için ülkeye gelmektedir. Malta’da tatil yaprak dil öğrenme fikri, fiyatının da diğerlerine nazaran düşük olması, Malta Dil Okulları’na olan talebi arttırmaktadır.

Tatil Ve Dil Öğrenimi Bir Arada

Malta adası derslerden vakit bulunduğunda gezilip görülecek çok sayıda tarihi yerlere sahiptir. Bunların başında adada bulunan antik kentler gelmektedir. Mısır Piramitlerinden bile eski tarihlere dayanan Malta Tapınakları adaya gelenlerin mutlak ziyaret etmesi gereken tarihi eserlerden biridir. Ayrıca Truva filminin çekimlerinin yapıldığı Gozo ve Comino adaları, bisikletle gezmekten zevk duyacağınız, bisiklet sürmekten yorulduğunuzda eşsiz güzellikteki sahillerinde dinlenebileceğiniz farklı bir deneyimdir. Malta Yaz Okulları ’ndaki derslerden vakit buldukça, yaz boyunca yapılan festivallerden birine katılarak harika vakit geçirme imkanı yakalayabilirsiniz. Malta’nın başkenti Valletta, öğrenciler için eğlenceli, hareketli bir atmosfere sahiptir ve derslerden vakit buldukça öğrencilerin vakit geçirmekten hoşlandığı yerler arasındadır.

Als Study İle Yurtdışında Dil Kursu Hayal Olmaktan Çıkıyor

Als Study, dünyada bulunan tüm eğitim kurumları ve dil okulları ile çalışmakta ve yerleştirmeler yapmakta olan bir firmadır. Eğitim danışmanlarımız sizlere özel seçenekler belirleyerek, adayların en doğru tercihi yapmasında yardımcı olmaktadır. İsteklerinizi net bir şekilde paylaştığınız taktirde, beklentilerinizi karşılayacak birkaç dil kursu ve bu kursların özellikleri, fiyatları gibi ayrıntılarını içeren detaylı bir araştırma raporu, sizi 2 aylık bir zaman kaybından kurtaracaktır.

About admin

Check Also

ÖSYM’den ‘YGS’ açıklaması

ÖSYM, 13 Mart 2016 Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) ilişkin önemli bir açıklamada bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir